Historie

Historie

Královský sekt na stole

Legendární Královský Sekt, jako jeden z nejžádanějších sektů v České republice, už oslavil 25. výročí. Více než čtvrtstoletí od jeho vzniku sdílí renomovaná značka své jedinečné sekty po celé České republice a sklízí zasloužené úspěchy.

Každá sklenice sektu v sobě ukrývá kus moravské historie, tradice, úsilí, a především okouzlující elegance. Je pro nás velmi důležité, aby hodnoty Královského Sektu byly vždy na prvním místě.

Královský sekt detail

Filozofie a elegance

Základním pilířem značky je oslava magických okamžiků s elegancí a jedinečností. Vždy jsme byli a budeme přítomni na okouzlujících a důležitých místech.

Průkopnický duch je patrný již od počátku Královského Sektu, počínaje novými technologiemi, inovacemi v oblasti designu a novými způsoby oslavy významných životních událostí konče.

Dnes má Královský Sekt již pevné místo na trhu a je symbolem nevšedních okamžiků, nezapomenutelných oslav skvělých pracovních úspěchů, významných výročí a společenských událostí. Inovace byly vždy na prvním místě a díky tomu se Královský Sekt řadí na úplnou špičku mezi sekty.